מופע אמן חושים

 

מישל הקוסם הינו אמן חושים שמתאים לכל אירוע

מופע הטלפתיה הייחודי של מישל הקוסם הינו שילוב של מוזיקה ותאורה מתאימה הופכים כל מופע, גם אם התבצע באודיטוריום מוכר, לרגעים בהם הזמן נעצר, והעיניים לא עוזבות לרגע את אמן החושים. אך גם כאשר כל העיניים מביטות בו ברצף, עדיין איש לא מצליח לגלות – כיצד מישל הקוסם עושה זאת?

קצת על מופעי טלפתיה ואומנות חושים

מופע של אמן חושים כולל גם קסמים סטנדרטיים, וגם קסמים ותעתועים עוצרי נשימה המשאירים את הקהל במתח לאורך המופע כולו. מופעי אומן חושים מתאימים בעיקר לקהל מבוגר, מנוסה, שיכול ליהנות מזמן בו החלל הופך לזמן קצר למקום שבו הכל יכול לקרות.

אומן חושים שמדהים גם את הקהל המנוסה ביותר

באירועים למבוגרים אנו רוצים להפתיע ולרגש ולמצוא תכנים חדשים שיבדרו את האורחים שלנו. לא מספיק להזמין רק בדרן פשוט שכולם כבר ראו את כל מופע הסטנד אפ שלו בטלוויזיה. העניקו לאורחים שלכם חוויה אחרת, שונה עם אמן חושים שעדיין לא ראו קודם. לפעמים, נראה כי יש למישל הקוסם יש באמת יכולות טלפתיות תוך כדי המופע המהפנט, בקסמים אחרים הוא מסוגל לשטות אפילו באדם הנמצא מטר לפניו, כי הקסם האמיתי אינו טמון בטכניקה ובניסיון אלא ביכולת של הקוסם לגרום לנו להאמין שזה אפשרי – שיתכן ויש קסם בעולם…

מופע טלפתיה ייחודי עם Michel Magic

מישל הקוסם הקדיש את חייו לאומנות ההחושים, כקוסם ברמה הגבוהה ביותר, שלמד איך ההכרה האנושית עובדת ויכול בקלות לתעתע בה – לא מתוך כוונת זדון, אלא כבידור. במופע הטלפתיה המיוחד של מישל הקוסם לומד הקהל כי יתכן שאנו רואים את העולם בצורה מסוימת – אך בפועל מדובר באשליה, באחיזת עיניים. מופע הטלפתיה של מישל הקוסם מיועד לחתונות, אירועי חברה ובר מצוות. מופע הטלפתיה של מישל הקוסם כולל שעה אחת שבה הקהל היכן הוא נמצא, ובתוך ההמולה, האומן משתלב בצורה מושלמת, כאשר בעלי השמחה יכולים להיות שותפים מלאים במופע, ואף להפתיע את המשפחה והחברים בכישורים חדשים.

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

14 + 1 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
[email protected] :אימייל

Call Now Buttonהתקשרו עוד היום Skip to content