הבלוג של מישל הקוסם

בבלוג שלי אביא כל שבוע מאמר חדש בנושא קוסמים, קסמים ועוד לרווח הגולשים באתר שלי, אלמד פה על טרנדים חדשים בעולם הקסמים ומידי פעם אלמד אתכם קסם סודי וחדש שלי. המשיכו לקרוא ותהנו!!!

יום הולדת לילדים בחיפה

תקרב יום הולדתו של אחד מאהוביכם, אתם שואלים את עצמכם איך לחגוג לו. שנה שעברה הייתם בחדר בריחה, לפני שנתיים בבאולינג ולפני שלוש במסעדה וסרט, ועכשיו אתם צריכים רעיון חדש. אתם גרים בחיפה, אתם לא רוצים לנסוע רחוק, נמאס לכם לצאת מהעיר, החלטתם שמעכשיו אתם חוגגים ימי הולדת בחיפה.

מופע הטלפתיה שלי

כל אחד מאתנו ראה מופע קסמים במהלך חייו, מבוצע על ידי קוסם לילדים או על ידי חבר חובב עם חפיסת קלפים. לפעמים מופע הקסמים הוצג בטלוויזיה, לפעמים באולם, ולפעמים בבית כשהדוד הוציא מטבע מהאוזן. אך למרות שרובנו ראינו מאות מעשי קסמים במהלך חיינו, נוכל להיזכר בכמה בודדים בלבד.

קוסם בצפון הארץ

אם בעבר הקוסמים הטובים, ידעו שכדי להצליח יצטרכו להופיע הרבה במרכז ובשל כך גם עברו לשם, היום המדינה התקצרה, יותר קל ומהיר להגיע ממקום למקום. היום קוסם בצפון או בדרום, לא פחות עסוק או מקצועי מעמיתו במרכז. מה שמאפשר לכל משפחה, שרוצה להזמין לילדה קוסם ליום הולדת בצפון, במרכז או בדרום, להנות ממופע מקצועי ומהפנט.

מחפשים קוסם לילדים בתל אביב

מישל הקוסם, קוסם לילדים בתל אביב, מביא מופע מרתק, מהפנט, מעודכן, ומעורר חושים, גלגלי המח עובדים שעות נוספות, הדריכות בשיאה, וההנאה כפולה! הילדים מאושרים, הילדים מתמוגגים, והשמחה רבה!

קוסם למבוגרים בהרצליה

מופע קוסם למבוגרים מתקיים בדרך כלל באולמות סגורים, מול קבוצת אנשים בין אם אינטימית או מורחבת, תוך שמירה על אינטראקציה מתמשכת עם הקהל, מדי פעם יזמין הקוסם משתתף או משתתפת מהקהל, יציג קושיה, או יבקש להיפרד מחפץ מסוים, וממש לנגד העיניים, יעשה את הבלתי יאמן.

הכל על הפעלות לילדים לימי הולדת

בעידן המידע המהיר של היום, אנשים מחפשים דברים חדשים ומרעננים בתדירות גבוהה מבעבר. הם מתנסים באטרקציות שונות ומשונות, וצריכים הכל מהר ובאופן מיידי. כך גם הילדים שלנו, שנמצאים בחלקים גדולים של היום מול מסכי טלוויזיה, טלפון, מחשב ובעיקר מול הרשתות החברתיות שמשתלטות על חיינו ובעיקר על חייהם של ילדינו…..

לחצו פה למעבר למאמר המלא

אטרקציות מעניינות לימי הולדת

הגיע הזמן הזה בשנה, יום ההולדת של הילד מתקרב. יש אינסוף אטרקציות ליום הולדת, זולות או יקרות, קרובות או רחוקות, צנועות או מוגזמות, ואתם לא יודעים מה לבחור. אך אין הרבה זמן, הדד ליין מתקרב וצריך להחליט על חגיגה לילד שלכם. אפשר כמובן לבדוק איך חגגו הילדים האחרים בכיתה או בשכבה, אך כאן יש אפשרות שחבריו של הילד כבר ימצו את ההפעלה המוכרת.

לחצו פה למעבר למאמר המלא

מיהו אמן טלפתיה

לפי ההגדרה, טלפתיה היא היכולת להבין או להרגיש, את נפשו ואת מחשבותיו של אדם אחר, מבלי שידבר או יעשה מחוות גוף אחרות. אמן טלפתיה הוא אדם אשר הופך את תופעת הטלפתיה, לממשית מול קהל חי. אמני טלפתיה ניחנים ביכולת מחשבה ופעולה מהירים והם מסוגלים לשלוף מחשבות מראשו של אדם ולשתול בו מחשבות שונות. כמו כן הם ידועים ביכולת המעולה שלהם לקרוא שפת גוף, לשלוט ברגשות של אחרים, לגרום לאשליה בקרב הצופים ולהשפיע על התפיסה של המציאות.

לחצו פה למעבר למאמר המלא

אמן חושים

שילוב של מוזיקה ותאורה מתאימה הופכים כל מופע, גם אם התבצע באודיטוריום מוכר, לרגעים בהם הזמן נעצר, והעיניים לא עוזבות לרגע את האומן. אך גם כאשר אלפי עיניים מביטות בו ברצף, עדיין איש לא מצליח לגלות – כיצד הוא עשה זאת?

לחצו פה למעבר למאמר המלא

הפתעות ליום הולדת לילדים

חודש מראש, הדריכות עולה, הוא מנסה לברר עם אמא שלו, במה מדובר? היא מתחבאת מאחורי הדלת, משוחחת עם מישהו בחשאי! האם היא עושה לי הפתעה ליום הולדת? חושב הוא עד בלי די?

להזמנות מופע קוסם התקשרו עוד היום

 050-5499066

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

6 + 14 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
micheldanan16@gmail.com :אימייל

התקשרו עוד היום