מופע קוסם לחנוכה

מישל הקוסם במופע קוסמות לחנוכה שלא תשכחו

מישל הקוסם מופיע מעל 15 שנה בתור קוסם לחנוכה. תחומי ההתמחות של מישל הקוסם הינו בקסמים מיוחדים לחג החנוכה אשר הם בעיקר קלוז-אפ, טלפתיה וקומדיה. מישל הקוסם מופיע בישראל במגוון שפות, הוא הינו דובר צרפתית, אנגלית וכמובן עברית ועל כן פונה למגוון רחב של מגזרים אשר מחפשים מופע קסמים מרשים לחנוכה. המופע לחנוכה של מישל הקוסם מתאים למגוון רחב של אירועים כגון: פעילויות בגנים ובבתי ספר, מפגשי חברה ואירועים פרטיים קטנים כגדולים. במופע הקסמים לחנוכה מישל הקוסם משתמש בטכניקות מיוחדות במיוחד המשלב אינטואיציה מאוד מפותחת, זיכרון חד, שפת גוף, פסיכולוגיה וזריזות ידיים משגעת. המופע הייחודי שלי לחנוכה יכול להפוך את החג לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת. במופע הקסמים המיוחד שלי המיועד לחנוכה ישנו שימוש רב בהומור שנון, קסמים ואלתור מבריק כדי לייצור חיבור וחוויה בלתי נשכחת.

הבדלים בין מופע קוסם לחנוכה ומופעים אחרים של מישל הקוסם:

במופע קוסם לחנוכה מישל הקוסם ישתמש בטריקים עם דגש על חג החנוכה. הקסמים המיוחדים יקסימו את הילדים אשר ישתתפו במופע. במופע קסמים לחנוכה של מישל הקוסם הדגש הוא יותר על יכולת ההתפעלות של הקהל מקסמים ואשליות עם אופי פסיכולוגי הקשור להיבטים מחג החנוכה, המופע משלב קסמים מיוחדים, אומנות חושים, קריאת מחשבות והשפעה על מה חושבים האנשים בקהל ועוד…

מופע הקסמים המיוחד לחנוכה של מישל הקוסם

מופע קסמים לחנוכה של מישל הקוסם הינו מופע אשר בנוי סביב חג החנוכה. המופע הכולל קסמים עם אורות מיוחדים, אש, משחקים, שירים לחנוכה והפתעות לילדים הקשורות לחג החנוכה. תוך כדי המופע המיוחד לחנוכה מישל הקוסם משתף את הילדים ונותן להם הרגשה שהם חלק בלתי נפרד מהמופע.

התקשרו עוד היום 050-5499066 לקבלת מידע נוסף על מופע הקסמים לחנוכה של מישל הקוסם

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

11 + 1 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
[email protected] :אימייל

Call Now Buttonהתקשרו עוד היום Skip to content