קוסם ליום הולדת

“איך הוא עשה את זה?”, “וואו זה לא יכול להיות!” הילדים קוראים בתדהמה בכל אחד ממופעי הקסמים של מישל הקוסם. אחרי אין ספור הופעות ברחבי העולם בשלוש שפות שונות מישל מגיע גם אליכם על מנת להפתיע את כולם. אם חיפשתם קוסם ליום הולדת אתם במקום הנכון. אין זה משנה אם חתן השמחה הוא בן חמש או בן שישים – האורחים שלכם לא יוכלו להסיר ממנו את העיניים.

קצת על מישל הקוסם

מישל הקוסם החל את דרכו בעולם הקסמים כילד והסתקרן עמוקות כיצד מתבצעים הקסמים המורכבים שראה סביבו, הוא עלה לארץ ועסק בתחום שונה לגמרי – הדרכת קרטה. לפני שני עשורים חזר הקסם לחייו והוא החל לתכנן מופעים מיוחדים הכוללים מופעי קוסמות לילדים ומבוגרים, מופעי אומנות חושים וטלפתיה ודברים נוספים ומפתיעים. היום, הוא מופיע בישראל בעברית, אנגלית ובצרפתית וגורם לקהל שלפניו להתבונן בתדהמה על הבמה כאשר הוא מבצע את הבלתי אפשרי. הוא אינו זקוק לאביזרים מיוחדים וכל כוס הופכת בידיו לאמצעי מיוחד להראות את הקסם שנמצא סביבנו. היישר מארצות הברית, אירופה ואוסטרליה – קבלו את מישל הקוסם.

מה אתם צריכים להכין למופע יום ההולדת?

הבשורה הטובה היא שאינכם צריכים להכין דבר מלבד הכיסאות עליהם ישב הקהל מול הקוסם. את כל הציוד, כולל המפה המעצבת את השולחן, מישל הקוסם יביא עמו. הכינו זמן פנוי וספרו לכולם כי הם עומדים לראות את אחד ממופעי הקסמים ליום הולדת הכי טובים בעיר. אם מדובר ביום הולדת מיוחד כמו בר או בת מצווה הכינו את מישל הקוסם והוא יהפוך כל רגע באירוע לחוויה בלתי נשכחת עם קסם באוויר.

קסמים לימי הולדת לילדים

מישל הקוסם מתאים כל אחד מהמופעים שלו לקהל היעד. קסמים המיועדים לילדים, לבני נוער, למבוגרים ולמשפחות. אם יצא לכם כבר להיות באחת מההופעות של מישל הקוסם כקוסם ליום הולדת וודאי הרגשתם את האווירה המחשמלת שיש כאשר הקסם מסתיים. לפעמים, הקהל מהווה חלק מהקסם עצמו ובפעמים אחרות חתן השמחה יכול להיות שוליית הקוסם ליום אחד! כל הילדים מסביבו יצחקו בקול כאשר מישל הקוסם יעביר חפצים ממקום למקום ויזכיר לנו את הרגעים המדהימים מהילדות שבהם עדיין לא ידענו שבסך הכל מדובר ב… קסם.

מופעי קסמים וטלפתיה לימי הולדת לכל הגילאים

מעבר להיותו קוסם מצחיק להפליא עבור הילדים מישל הקוסם הוא גם אמן חושים מהפנט המציג מגוון רחב של מופעי טלפתיה ואומנות חושים מדהימים. המופעים יכולים להתקיים באולם גדול, במתחם החברה, בבר המצווה, חתונה או במתחם הביתי שלכם. מחיאות הכפיים הנלהבות שתשמעו בסוף כל קסם והמבטים המשועשעים והמופתעים של הקהל יהפכו את האירוע שלכם לחגיגה הכי טובה בעיר.

אם אתם חושבים לארגן יום הולדת עם קוסם, המופע של מישל הקוסם יכול להשאיר את הקהל שלכם מרותק למופע מבלי שישימו לב שהזמן עובר. לאחר מכן תוכלו לשלב את עוגת יום ההולדת, שירים או מסיבת ריקודים ולהפוך את היום הזה למסיבה שאף אחד לא ירצה לצאת ממנה מוקדם.

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

5 + 7 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
[email protected] :אימייל

Call Now Buttonהתקשרו עוד היום Skip to content