קוסם לילדים – מישל הקוסם

מופע צבעוני, אינטליגנטי, מדויק ומותאם לגיל הילדים. הקסמים באיכות גבוהה, ובשיתוף פעולה של הילדים כאשר ילד יום ההולדת הוא מרכז האירוע. המסיבה היא חוויה בלתי נשכחת לילד יום ההולדת.

עוד קצת על מישל הקוסם לילדים:

האהבה לקסמים מקיפה קשת רחבה של גילאים ומדובר ללא ספק באחת התופעות שיש עליהן קונצנזוס מושלם. בדרך כלל החשיפה הראשונה לקוסם בהופעה מתרחשת בגיל צעיר מאוד, תקופת הילדות. ותמיד היא תותיר סוג של פליאה ורצון לראות מופעים כאלו שוב ושוב. ישנם קוסמים בדרגות שונות ולא כל אחד מהם ידע לבצע קסמים ברמה הגבוהה ביותר. לשם כך דרוש ניסיון רב, אימונים והרבה שעות במה שמהלכן יבוצעו מספר רב של קסמים מהפנטים.

קוסם לילדים מביא אתו ערך מוסף לבמה וכל הופעה של קוסם מסוג זה היא שונה מחברתה ומותאמת לקהל הספציפי שנמצא באולם באותה עת. אך כיצד נבחר אומן קסמים מובחר שידהים את הצופים ולא יגרום לעוגמת נפש? כדי להגיע לקוסם ברמה גבוהה יהיה עלינו לכתת את אצבעותינו על עבר מנועי החיפוש השונים ולערוך חיפוש כולל שיספק לנו מן הסתם מידע בנושא זה.

קוסם לילדים בשבילכם:

היות שישנם בעלי מקצוע רבים בתחום הקוסמות, תהיה זו משימה מאתגרת למצוא קוסם לילדים שניחן בכל התכונות הנדרשות במופע מסוג זה:

זמינות – חשוב לוודא שהקוסם זמין להופיע בתאריך שקבעתם. מישל הקוסם הוא אמן קסמים מנוסה וידוע שמופיע בפני ילדים וילדות בכל רחבי בארץ.

איכות – מומלץ לצפות בסרטונים של אמן הקסמים ברשת ובאתר שלו ולהתרשם מרמת היחס שלו לילדים ושיתוף שלהם במופע.מיקום – יש לדאוג למיקום מתאים למופע מסוג זה. קוסם לילדים מתאים לאירועים מסוגים שונים כמו למשל ימי הולדת. ניתן לקיים את המופע גם בחצר הבית או באולם שנשכר למטרה זו.

עלות – יום הולדת חוגגים רק פעם אחת בשנה שלמה, ובשביל ילדים שנה זה הרבה זמן. מומלץ להשקיע ולא לחסוך בהזמנת אומן קסמים איכותי ובעל ניסיון שיותיר רושם לזמן רב.

לא כל קוסם הוא קוסם לילדים

בשוק המופעים ישנם בעלי מקצוע שונים – אמנים, רקדנים, ליצנים וקוסמים. כאשר אנו מעוניינים לקיים מופע אשר מיועד לילדים קטנים, יש לקחת בחשבון את נושא הגישה שיש לאמן הנבחר לילדים. קוסם לילדים לדוגמא חייב להבין את שפתם ולשדר להם ביטחון במהלך המופע. הזמנת קוסם “רגיל” עשויה להסתיים בעוגמת נפש שכן הוא לא מתאים לקהל היעד ועשוי אפילו לשעמם את הילדים.

 

התקשרו היום להזמנות:

050-5499066

מישל הקוסם הוא לא רק קוסם ויש לו את הכישורים המתאימים שבהם הוא עושה שימוש במהלך המופע על מנת לתפוס את תשומת הלב של הילדים. הוא עושה שימוש בכישורי משחק ודרמה שהילדים כל כך נהנים לראות, ומכניס אותם לעולם דמיוני של קסמים והרפתקאות ולו לשעה קלה.

לתאם את הציפיות

לפני שקובעים הופעה עם הקוסם מומלץ לבצע מולו תיאום ציפיות ולנסות לקבל את כל הפרטים לגבי ההופעה שהוא עומד לערוך. קוסם לילדים תמיד יחלק פרסים לכל המשתתפים ללא קשר להשתתפותם במופע. כדאי לבחור את הפרסים בעצמכם עוד לפני המופע שכן רק אתם מכירים את הילדים שלכם ויודעים מה הם אוהבים. בכל הנוגע להופעות מול ילדים ניתן לבחור במגוון פרסים, מדבקות קעקועים (זמניים כמובן), בלונים ממתקים ועוד.

אם לא הספקתם לצפות בהופעה של מישל הקוסם תוכלו לבקש הופעה מוקלטת ולהתרשם מהרמה הגבוהה ושיתוף הפעולה עם הילדים המאושרים. אם ישנו צורך באמצעי הגברה כל שהם אז יש לדאוג לכך מבעוד מועד, בדרך כלל המפעיל יפרט בפניכם את רשימת הדרישות שלו וכדאי למלא אותן כך שהמופע יתנהל על פי מה שנכון.

איך להימנע מסיכונים

היות שמדובר על קסמים לילדים, ניתן לשער שהם לא אמורים להוות סכנה או לגרום לאיזו שהיא פגיעה קלה כחמורה. ישנם קסמים שעלולים לסכן ואתם בוודאי לא הייתם רוצים להפוך את הילדים שלכם לשפני ניסיונות ובחירה באמן קסמים מנוסה תבטיח את קיומו של מופע שקט ונטול פגיעות או נפילות.

קוסמים רבים עושים שימוש בבעלי חיים במהלך המופע ויש לוודא שמדובר על חיות שדואגים להם ולא נגרם להם כל נזק במהלך ההופעה. למעשה ניתן לקיים מופע קסמים לילדים מבלי להעלות חיה אחת אל הבמה.

מקשטים לקראת המופע

על מנת להפוך את האירוע לחגיגי במיוחד יש לקשט את המקום על ידי בלונים, קישוטים ותאורה מתאימה. מומלץ לקשור בלונים גבוה ולא לפזר אותם כך שיהוו סכנה לילדים. אם המסיבה מתקיימת בבית אז תוכלו לתלות קישוטים על גדר הבית כך שיוכלו לזהות אותו מרחוק. בבית משותף ניתן להשאיר את דלת הבניין פתוחה.

את האירוע יש לבנות בדרמטיות כאשר המופע המרכזי הוא של קוסם לילדים. כאשר יגיע הרגע יכנס הקוסם ויפתיע את הילדים במופע מרהיב, משעשע ומהפנט שיקסים גם את ההורים שבחבורה. קסמים לילדים לעולם לא ישעממו ולכן מדובר על אחת האפשרויות הנכונות ביותר. בכל מקרה לא מומלץ להתפשר על אמנים מתחילים וחסרי ניסיון שאולי יעלו פחות כסף אך לא יספקו את החוויה המרגשת והמפתיעה שהילדים יצפו לה. מישל הקוסם הוא בעל ניסיון רב בתחום ומומלץ להזמינו לאירוע יום ההולדת של הילד שלכם.

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

9 + 15 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
[email protected] :אימייל

Call Now Buttonהתקשרו עוד היום Skip to content