מופע קוסם למבוגרים

 

מישל הקוסם במופע קוסמות למבוגרים שלא תשכחו

מישל הקוסם מופיע מעל 20 שנה בתור קוסם למבוגרים. תחומי ההתמחות של מישל הקוסם הינו בקסמים אשר הם בעיקר קלוז-אפ, טלפתיה וקומדיה. מישל הופיע בכל רחבי הגלובוס – באוסטרליה, ארצות הברית ואירופה באנגלית, דובר צרפתית, אנגלית וכמובן עברית ועל כן פונה למגוון רחב של מגזרים אשר מחפשים מופע קוסם למבוגרים מרהיב לכל מטרה. המופע של מישל הקוסם מתאים למגוון רחב של אירועים כגון: ימי עיון, כנסים, מפגשי חברה ואירועים פרטיים קטנים כגדולים. במופע הקסמים למבוגרים אני משתמש בטכניקות מיוחדות המשלבות אינטואיציה מאוד מפותחת, זיכרון חד, שפת גוף, פסיכולוגיה וזריזות ידיים משגעת. המופע הייחודי שלי למבוגרים יכול להפוך כל אירוע לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת. במופע הקסמים המיועד למבוגרים של מישל הקוסם ישנו שימוש רב בהומור שנון, קסמים ואלתור מבריק כדי לייצור חיבור וחוויה בלתי נשכחת עם הקהל שלי.

הבדלים בין מופע קוסם למבוגרים ומופעים אחרים:

במופע קוסם לילדים לרוב הקוסם ישתמש בטריקים פשוטים יותר ובקסמים מאוד כללים שהילדים יוקסמו מהם, אין הדבר דומה כאשר מופע הקסמים מיועד למבוגרים. במופע קסמים למבוגרים של מישל הקוסם הדגש הוא יותר על יכולת ההתפעלות של הקהל מקסמים ואשליות עם אופי פסיכולוגי, אומנות חושים, קריאת מחשבות והשפעה על מה חושבים האנשים בקהל ועוד…

קוסם למבוגרים – מישל הקוסם

אני מופיע מעל 20 שנה. תחומי ההתמחות שלי בקסמים הם בעיקר קלוז-אפ, טלפתיה וקומדיה. הופעתי באוסטרליה, ארצות הברית ואירופה באנגלית, צרפתית וכמובן עברית. מופעיי מתאימים ומיועדים לימי עיון, כנסים, מפגשי חברה ואירועים פרטיים קטנים כגדולים. אני משתמש בטכניקות המשלבות אינטואיציה מפותחת, זיכרון חד, שפת גוף, פסיכולוגיה וזריזות ידיים משגעת

מהם האירועים בהם מתאים וכדאי להביא קוסם למבוגרים:

קוסם למבוגרים מתאים למגוון רחב של אירועים כגון קבלת פנים באירועים גדולים לכל המשפחה ואירועי חברה, ימי הולדת למבוגרים, אירועים פרטיים או אישיים ועוד.

מהם היתרונות של מופע הקסמים וטלפתיה של מישל הקוסם:

מופע הקסמים המיוחד שלי למבוגרים, הטלפתיה ואומנות החושים של מישל הקוסם הופכים כל אירוע מרגיל ובנאלי לאירוע מיוחד ומקורי שכולם ידברו עליו אח”כ. במופע של מישל הקוסם אני מתאים את המופע לפי הקהל הספציפי שנמצא באותה הופעה ונותן לו חוויה ייחודית שלא ישכח אותה.

עובד בכל הארץ באותו המחיר*

7 + 13 =

איפה אני נמצא

כתובת: דוד שמעוני, 14
הרצליה, 4636714

 

צור קשר

טלפון: 050-5499066
[email protected] :אימייל

Call Now Buttonהתקשרו עוד היום Skip to content